Reklama puslapyje

Gerbiami reklamos užsakovai,

Svetainė AutoTaurage.lt siūlo Jums bendradarbiavimo galimybę – reklamuoti save mūsų internetiniame puslapyje. Jeigu Jūsų veikla yra gimininga automobilių verslui, Jūsų reklama mūsų puslapyje bus maksimaliai efektyvi.
Šio puslapio lankytojų skaičius nuolat auga. Didžioji dalis mūsų svetainės lankytojų yra 16-60 metų amžiaus vyrai, kurie domisi su įvairiomis transporto priemonėmis susijusia informacija. Tai labai tikslinga auditorija. Apie 60% lankytojų yra lietuviai, apie 20% sudaro rusai, baltarusiai, ukrainiečiai. Likusieji – tai lenkai, latviai, estai, moldavai, čekai ir kitų šalių gyventojai.
Kadangi svetainė yra orientuota pritraukti automobilių pirkėjus ir iš užsienio, ją pateikiame keliomis kalbomis.

Siūlome Jums išsirinkti patogiausią, optimaliausią ir efektyviausią iš trijų reklamos pateikimo būdų:
1. Mėnesinis abonentinis mokestis. Šis būdas yra skirtas tiems reklamos užsakovams, kurie nori sudaryti sutartį nuo 1 iki 12 mėnesių laikotarpiui.
2. CPM (Cost Per Mille) – apmokėjimas už parodymus (Cost Per Mille – kaina už tūkstantį). Mokama už sutartą reklamos parodymų kiekį per sutartą laiko tarpą. Kaina skaičiuojama už 1000 reklaminio skydelio parodymų.
3. CPC (Cost Per Click) – apmokėjimas už paspaudimus (Cost Per Click – kaina už paspaudimą). Mokama už sutartą paspaudimų ant reklaminio skydelio kiekį.

Talpiname JPEG, GIF, PNG formatų reklaminius skydelius (vad. „banerius“). Reklaminių skydelių gamyba turi pasirūpinti pats reklamos užsakovas. Jeigu Jūs neturite savo reklaminio skydelio, už nedidelį mokestį jį galime pagaminti ir mes.

Banerių zonų išdėstymas pradiniame puslapyje:

Banerių zonų išdėstymas skelbimų puslapiuose: