Automobilio apžiūrėjimo paslauga

Jums išsirinkus automobilį Tauragėje, nesvarbu ar tai būtų privataus pardavėjo automobilis ar automobilis stovintis pardavimų aikštelėje, mes galime atlikti apžiūrėjimo paslaugą. Šiuo atveju sutaupysite brangaus laiko, mes automobilį apžiūrėsime ir įvertinsime, ar jis atitinka Jūsų keliamus reikalavimus, betarpiškai bendrausime ir atsakysime į Jums rūpimus klausimus.

Išsirinkus Jums patikusį automobilį Tauragėje, susisiekite su mumis ir mes apžiūrėsime bei įvertinsime automobilio bendrą būklę. Susisieksime su automobilio savininku, automobilį užvesime, patestuosime tiek, kiek leis galimybės ir savininkas. Įvertinsime, ar automobilis nebuvo perdažytas, jei buvo, tai kurios vietos – tai atliksime pasinaudodami dažų sluoksnio matuokliu. Patikrinsime salono vidaus bendrą būklę, susidėvėjimą, paklausysime variklio darbo, ar jis neskleidžia pašalinių garsų, savininkui leidus pavažiuosime ir patikrinsime, ar važiuoklė neskleidžia pašalinių garsų, ar automobilio trauka yra tinkama, ar pavaros tinkamai persijunginėja. Patikrinsime, ar veikia salono kondicionavimo sistema, parkavimo sistema bei kitos funkcijos. Esant poreikiui, galime automobilį nugabenti į Jūsų pasirinktą servisą patikrai.

Nusprendus, jog automobilis Jums yra tinkamas, mes galime jį paruošti eksploatacijai, atlikti serviso paslaugas, apdrausti, atlikti technikinę apžiūrą, jūsų pageidavimu taip pat jį užregistruoti.
Turėdami daugiametę patirtį darbe su automobiliais, juos apžiūrėsime atidžiau ir profesionaliau, nei tai atliktų eilinis asmuo, neturintis patirties automobilių apžiūrėjimo srityje.


El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Telefonas: +37064528770 (kalbos LT, EN)

Mobilusis telefonas: +37064528550 (kalbos LT, RU, UK, CZ, PL)

Vertinimas Pastabos
automobilio išorės įvertinimas (matavinas dažų sluoksnio matuokliu, tarpų tikrinimas)
Priekis  
Kairys šonas  
galas  
Dešinys šonas  
variklio skyrius  
dugnas  
stogas  
Automobilio vidus
sėdynės  
vairas  
valdymo mygtukai  
rida  
kondicionierius  
parkingai  
kilimėliai  
Tech parametrai
padangos  
stabdžių diskai  
važiuoklė  
variklio pašaliniai garsai  
dūmingumas  
automobilio trauka  
rankinis stabdis  
šviesos  
pavaros  

Medija